Shure CVG18D-B/C
CVG18D-B/C
Connectez-vous pour voir les prix, ou créer un compte .
  • Commandé avant 15:00, expédié aujourd'hui
  • Meilleur rapport qualité-prix
  • Plus de 30 ans d'expérience
Description
De Shure CVG18D-B/C is een professionele cardioïde gooseneck-condensatormicrofoon met geïntegreerde mute-knop, ontworpen voor vaste installaties in vergaderruimtes, conferentiecentra en onderwijsomgevingen. Met een lengte van 45 centimeter (18 inch) biedt de microfoon meer bewegingsvrijheid en bereik, ideaal voor grotere tafels of situaties met meerdere sprekers.
Toepassingen Shure CVG18D-B/C
• Vergaderruimtes: directe controle met geïntegreerde mute-knop.
• Conferenties: geschikt voor sprekers, panelleden en bestuursvergaderingen.
• Onderwijs: helder geluid tijdens colleges en hybride lessen.
• Publieke ruimtes: discrete plaatsing met een professionele uitstraling.
Inhoud van de doos
• Shure CVG18D-B/C microfoon (zwarte uitvoering)
• Schuimrubberen windkap
• Montageclip
• Handleiding en documentatie
Specificaties Shure CVG18D-B/C
• Type: Electret condensatormicrofoon
• Richtingskarakteristiek: Cardioïde
• Frequentiebereik: 70–16.000 Hz
• Gevoeligheid: –33 dBV/Pa (22 mV)
• Max. geluidsdrukniveau: 120 dB SPL
• Signaal-ruisverhouding: 67 dB
• Uitgangsimpedantie: 180 O
• Voeding: 11–52 V DC, 2,0 mA (phantom power)
• Lengte: 45 cm (18 inch)