Shure CVG12RS-B/C
CVG12RS-B/C
Connectez-vous pour voir les prix, ou créer un compte .
  • Commandé avant 15:00, expédié aujourd'hui
  • Meilleur rapport qualité-prix
  • Plus de 30 ans d'expérience
Description
Toepassingen Shure CVG12RS-B/C
• Vergaderruimtes: visuele LED-indicatie voor een professionele presentatie.
• Conferenties: constante spraakkwaliteit, ideaal voor paneldiscussies en vergaderingen.
• Onderwijs: betrouwbaar gebruik tijdens colleges, lessen of hybride sessies.
• Publieke ruimtes: combineert een nette uitstraling met storingsvrije prestaties.
Inhoud van de doos
• Shure CVG12RS-B/C microfoon (zwarte uitvoering)
• Schuimrubberen windkap
• Montageclip
• Handleiding en documentatie
Specificaties Shure CVG12RS-B/C
• Type: Electret condensatormicrofoon
• Richtingskarakteristiek: Cardioïde
• Frequentiebereik: 70–16.000 Hz
• Gevoeligheid: –33 dBV/Pa (22 mV)
• Max. geluidsdrukniveau: 120 dB SPL
• Signaal-ruisverhouding: 67 dB
• Uitgangsimpedantie: 180 O
• Voeding: 11–52 V DC, 2,0 mA (phantom power)
• Lengte: 30 cm (12 inch)