Shure CVG12D-B/C
CVG12D-B/C
Connectez-vous pour voir les prix, ou créer un compte .
  • Commandé avant 15:00, expédié aujourd'hui
  • Meilleur rapport qualité-prix
  • Plus de 30 ans d'expérience
Description
De Shure CVG12D is een 12” (30,5 cm) zwanenhals-condensatormicrofoon met een geïntegreerde tafelvoet en inline-voorversterker, ontworpen voor vaste geluidsinstallaties en conferentietoepassingen. De cardioïde richtingskarakteristiek en op spraak afgestemde frequentierespons zorgen voor maximale verstaanbaarheid en minimale kans op feedback.
Toepassingen Shure CVG12D
• Vergader- en conferentieruimtes
• Gebedshuizen en onderwijsinstellingen
• Overheidsgebouwen en raadzalen
• Vaste geluidsinstallaties en presentaties
Inhoud van de doos
• Shure CVG12D Gooseneck Microphone met geïntegreerde desktop base
• 3,6 m kabel met XLR-aansluiting
• Handleiding en veiligheidsinformatie
Specificaties Shure CVG12D
• Type: Elektret-condensatormicrofoon
• Richtingskarakteristiek: Cardioïde
• Frequentiebereik: 60 Hz – 16 kHz
• Gevoeligheid: –33 dBV/Pa (22 mV/Pa)
• Zelfruis: 27 dB(A)
• Max. SPL: 120 dB
• Impedantie: 180 O
• Voeding: 11 – 52 V DC fantoomvoeding
• Aansluiting: 3-pins XLR
• Kabel: 3,6 m geïntegreerde kabel
• Afmetingen (H × B × D): 304,8 × 15 × 15 mm